KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13693292
nr 1369 3292
Göran Brunius
(1911-2005), Sverige
Oljemålning, Signerad, GB, skärgård. Olja på pannå, 15x21 cm
Göran Brunius, född 1911, död 2005, svensk målare och skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 december 2020
kl 19:44:45
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Göran Brunius
Läs mer om Göran Brunius